Yhteystiedot


Katso isompi kartta

GOGO Express Lielahti

Sellukatu 22-26, 33400 Tampere
puh: 010-2871 490
lielahti@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GOGO Express Linnainmaa

Kirviälänkatu 1, 33580 Tampere
puh: 010-2871 495
linnainmaa@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GOGO Express Partola

Kenkätie 4, 33950 Pirkkala
puh: 010-2871 491
partola@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GOGO Express Seppälä

Vasarakatu 27, 40320 Jyväskylä
puh: 010-2871 492
seppala@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GOGO Express Skanssi

Biolinja 20, 20750 Turku
puh: 010-2871 493
skanssi@gogoexpress.fi
 

Katso isompi kartta

GOGO Express Länsikeskus

Viilarinkatu 5, 20320 Turku
puh: 010-2871 497
lansikeskus@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GOGO Express Savela

Onkapannu 1, 40700 Jyväskylä
puh: 010-2871 494
savela@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GOGO Express Laune

Launeenkatu 2, 15100 Lahti
puh: 010-2871 496
laune@gogoexpress.fi

Ota yhteyttä oheisella lomakkeella

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viestini koskee seuraavaa GoGo Express -salia:

Aihe

Viesti

Tietosuoja

Mikäli sinulla on kysyttävää tietosuojasta GOGOlla, ota yhteyttä osoitteeseen privacy@gogo.fi. Reskisteriselosteemme löytyy täältä.


Henkilökunta GOGO Express Laune

Club Manager Laune: Niko Reinikainen
niko.reinikainen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Minna Kousa, Mira Halinen,Matti Mäntymäki ja Juri OKsanen

laune@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaajat & Personal Trainerit:Matti Mäntymäki ja Allyson Dias

laune@gogoexpress.fi

Hierojat: Miika Matikainen  p. 0401620150 ja Noora Loimulahti p. 0401620150

hierontagogo.avoinna24.fi

Henkilökunta GOGO Express Lielahti

Club Manager Lielahti: Heli Luoto
heli.luoto@gogo.fi

Vastaanotto: Janne Riipinen, Roosa Laakso, Linda Ryhänen ja Lari Vuorinen

Fysioterapeutti: Merja Lindström

lielahti@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaaja: Lasse Räisänen

lielahti@gogoexpress.fi

Personal trainer: Iiro Nenonen

lielahti@gogoexpress.fi

Henkilökunta GOGO Express Linnainmaa

Club Manager Linnainmaa: Katja Firsova
katja.firsova@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Ville Ruohonen, Joel Roth, Konsta Kossi, Eva Adamson

Kuntosaliohjaajat & Personal trainerit: Harri Mäkelä, Lasse Räisänen

linnainmaa@gogoexpress.fi

Hieroja: Tapio Viinikka p. 0401313064

Henkilökunta GOGO Express Länsikeskus

Vastaanotto: Toni Seppi, Henni-Leena Helenius, Nelli Santanen, Vilma Suhonen ja Frans Kreutzman

Kuntosaliohjaaja: Hannu Kansanen

lansikeskus@gogoexpress.fi

Henkilökunta GOGO Express Partola

Club Manager Partola: Jarmo Hämäläinen
jarmo.hamalainen@gogo.fi

Vastaanotto: Leila Luodemaa, Taina Pekkanen, Iisa Kuosa ja Roosa Laakso

Kuntosaliohjaaja: Harri Mäkelä

partola@gogoexpress.fi

Henkilökunta GOGO Express Savela

Club Manager Savela: Pekka Hakanen
pekka.hakanen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Miriam Touray, Oona Metso, Mari Rautamies ja Taneli Laine

Kuntosaliohjaaja: Mari Rautamies

savela@gogoexpress.fi

Fysioterapeutti, kuntosaliohjaaja: Timo Minkkinen (Seppälä ja Savela)

seppala@gogoexpress.fi, savela@gogoexpress.fi

Henkilökunta

GOGO Express Seppälä

Club Manager Seppälä: Timo Minkkinen
timo.minkkinen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Noora Huuskonen, Miro Papinaho ja Miika Nykänen

Kuntosaliohjaaja: Mari Rautamies (Seppälä ja Savela)

seppala@gogoexpress.fi, savela@gogoexpress.fi

Fysioterapeutti, kuntosaliohjaaja: Timo Minkkinen (Seppälä ja Savela)

Hieroja: Eetu Alanko p. 0400542383, www.hierojaeetu.com

Henkilökunta GOGO Express Skanssi

Club Manager Skanssi: Matilda Huuskonen
matilda.huuskonen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Susanna Laaksonen, Benjamin Lempinen ja Ilona Tulla

skanssi@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaaja ja PT: Eili Ristimäki


Hallinto

Managing Director
Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

Sales and Marketing Manager
Heini Larjava
heini.larjava@gogo.fi

Business development
Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

 

Aukioloajat

  • ma-pe 6.30—22
  • la-su 8—20