yhteystiedot2

Yhteystiedot


Katso isompi kartta

GoGo Express Lielahti

Sellukatu 22-26, 33400 Tampere
puh: 010-2871 490
lielahti@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GoGo Express Linnainmaa

Kirviälänkatu 1, 33580 Tampere
puh: 010-2871 495
linnainmaa@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GoGo Express Partola

Kenkätie 4, 33950 Pirkkala
puh: 010-2871 491
partola@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GoGo Express Seppälä

Vasarakatu 27, 40320 Jyväskylä
puh: 010-2871 492
seppala@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GoGo Express Skanssi

Biolinja 20, 20750 Turku
puh: 010-2871 493
skanssi@gogoexpress.fi
 

Katso isompi kartta

GoGo Express Länsikeskus

Viilarinkatu 5, 20320 Turku
puh: 010-2871 497
lansikeskus@gogoexpress.fi


Katso isompi kartta

GoGo Express Savela

Onkapannu 1, 40700 Jyväskylä
puh: 010-2871 494
savela@gogoexpress.fi

Katso isompi kartta

GoGo Express Laune

Launeenkatu 2, 15100 Lahti
puh: 010-2871 496
laune@gogoexpress.fi

Ota yhteyttä oheisella lomakkeella

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viestini koskee seuraavaa GoGo Express -salia:

Aihe

Viesti


Henkilökunta GoGo Express Laune

Club Manager Laune: Niko Reinikainen
niko.reinikainen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Mirka Haapasalo, Mira Halinen ja Santeri Ström

laune@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaajat & Personal Trainerit: Santeri Ström ja Mirka Haapasalo

laune@gogoexpress.fi

Hierojat: Miika Matikainen  p. 0401620150 ja Noora Loimulahti p. 0401620150

hierontagogo.avoinna24.fi

Henkilökunta GoGo Express Lielahti

Club Manager Lielahti: Heli Luoto
heli.luoto@gogo.fi

Vastaanotto: Oona Pylvänen ja Vili Palola

Fysioterapeutti: Merja Lindström

lielahti@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaaja: Lasse Räisänen

lielahti@gogoexpress.fi

Personal trainer: Iiro Nenonen

lielahti@gogoexpress.fi

Henkilökunta GoGo Express Linnainmaa

Club Manager Linnainmaa: Katja Firsova
katja.firsova@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Joel Roth, Ella Eskelinen, Eva Adamson

Kuntosaliohjaajat & Personal trainerit: Harri Mäkelä, Lasse Räisänen, Hanna Sairanen & Janette Karvonen

linnainmaa@gogoexpress.fi

Hieroja: Tapio Viinikka p. 0401313064

Henkilökunta GoGo Express Länsikeskus

Club Manager Länsikeskus: Camilla Näsman
camilla.nasman@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Toni Seppi, Nelli Santanen ja Frans Kreutzman

Kuntosaliohjaaja: Essi Koljonen, Hannu Kansanen, Annamari Kotka ja Essi Helppi

lansikeskus@gogoexpress.fi

Henkilökunta GoGo Express Partola

Club Manager Partola: Heli Luoto
heli.luoto@gogo.fi

Jarmo Hämäläinen (poissa 31.1.2018 saakka)
jarmo.hamalainen@gogo.fi

Vastaanotto: Elisa Mäkinen, Leila Luodemaa, Taina Pekkanen, Aaron Taivalsalmi

Kuntosaliohjaaja: ”Ruusu” Veder Marmeli-Kurki

partola@gogoexpress.fi

Henkilökunta GoGo Express Savela

Club Manager Savela: Pekka Hakanen
pekka.hakanen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Miriam Touray, Satu Korhonen, Nita Sundqvist ja Henri Lahtinen

Kuntosaliohjaaja: Nita Sundqvist (Seppälä ja Savela)

seppala@gogoexpress.fi, savela@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaaja: Mari Rautamies ja Minttu Viinikka

savela@gogoexpress.fi

Fysioterapeutti, kuntosaliohjaaja: Timo Minkkinen (Seppälä ja Savela)

seppala@gogoexpress.fi, savela@gogoexpress.fi

Henkilökunta GoGo Express Seppälä

Club Manager Seppälä: Timo Minkkinen
timo.minkkinen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Noora Huuskonen, Neea Huuskonen ja Miika Nykänen

Kuntosaliohjaaja: Mari Rautamies (Seppälä ja Savela)

seppala@gogoexpress.fi, savela@gogoexpress.fi

Fysioterapeutti, kuntosaliohjaaja: Timo Minkkinen (Seppälä ja Savela)

Hieroja: Eetu Alanko p. 0400542383, www.hierojaeetu.com

Henkilökunta GoGo Express Skanssi

Club Manager Skanssi: Essi Koljonen
essi.koljonen@gogoexpress.fi

Vastaanotto: Noora Miettinen ja Haider Al Kaleedy

skanssi@gogoexpress.fi

Kuntosaliohjaajat: Essi Koljonen ja Annamari Kotka

Aukioloajat

  • ma-pe 6.30—22
  • la 8—18
  • su 10—20